پسته داریس
خانه / پسته اکبری اب خندان / پسته اکبری اب خندان قیمت تولیدی

پسته اکبری اب خندان قیمت تولیدی

پسته اکبری اب خندان چون یک روند تولیدی دارد و از نمونه پسته دهان بسته هم بدست می آید و قیمت پسته دهانبسته به مراتب پایین تر از طبیعی خندان است، از نرخ پایین تری بهره می برد.

پسته وقتی از درخت چیده و روند فرآوری آن آغاز می گردد، در انتها پسته های سالم تقسیم به دو بخش می شوند یا طبیعی خندان و یا دهانبسته.

پسته دهان بسته در بهترین حالت مغز گرم 50 می دهد و بر اساس آن قیمت گذاری می شود و هرچه گرم مغز پسته پایی تر بیاید قیمت پسته دهان بسته هم نزول پیدا می کند.

پسته اکبری اب خندان از پسته دهان بسته اکبری تولید می شود و روند تولیدی آن بدست صورت است، که آن را با دمای بالا گرم کرده و سپس ناگهانی د داخل آب سرد می ریزند و دهان آن شورع به باز شدن می کند و بعد از پسته اکبری اب خندان و یا مکنیک خندان MO تولید می گردد.

همان طور که ذکر شد چون پایه قیمت پسته دهان بسته علاوه بر انس به میزان گرم مغز هم بستگی دارد، در مورد قیمت پسته اب خندان هم همین موضوع صادق است و بر پایه مغز پسته اب خندان و همچنین انس قیمت گذاری می شود.

 

پسته اکبری اب خندان  انار

پسته اکبری ای خندان اگر از برداشتی ها شهر انار باشد، به دلیل کیفیت بالای دهان بسته آن و همچنین یکدست بودنش قیمت بالایی هم می خورد و همچنین در بعضی از مواقع به دلیل زیبایی بیش از حد پسته اکبری اب خندان و قیمت ماسب تر به نسبت پسته اکبری طبیعی خندان از آن برای تهیه اجیل نیز بهره می برند.

تمامی ارقام پسته در ایران پسته دهان بسته دارند و تمامی آن را می تواند با یک روند تولیدی به پسته اب خندان تبدیل کرد، اما باید در نظر داشت که در هرحال پسته اب خندان یک پسته درجه 2 به نسبت طبیعی خندان محسوب می شود.

پسته اکبری اب خندان و طبیعی خندان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

پاسخی بگذارید