پسته داریس
خانه / پسته اکبری درجه یک / قیمت پسته اکبری لوکس اعلا توچین درجه یک

قیمت پسته اکبری لوکس اعلا توچین درجه یک

می توان پسته را درختی عنوان نمود دو پایه که از تیره پسته سانان می
باشد
که از نظر مرغوبیت و کیفیت به پسته ایرانی مشهور می باشد. پسته را می توان
به عنوان یکی از بارز ترین و پر اهمیت ترین محصولات کشاورزی یاد نمود که
پسته اکبری یکی از انواع متعدد پسته در کشور ایران می باشد که از
دسته ی ارقام لوکس به شمار می آید که انس این رقم در سطح پایین است و به
همین خاطر می توان گفت که در بازار از فروش خوبی بر خوردار است. قابل ذکر است که پسته اکبری از ارقام مهم تجاری در حوزه آجیل‌های لوکس می‌باشد؛ و از نظر سایز درشت می‌باشد. بهترین نوع آن از دو طرف چاک و با انس پایین است. تولید این نوع پسته بیشتر مختص ایران می‌باشد. تنها تولیدکننده عمده آن ایران است. این نوع پسته بیشتر در منطقه فیض‌آباد خراسان، رفسنجان و انار سیرجان برداشت می‌شود. به همین دلیل یعنی کیفیت بالای این محصول قیمت پسته رفسنجان از نوع اکبری را می توان نسبت به انواع دیگر پسته بالاتر در نظر گرفت. به عنوان مثلا قیمت یک کیلو پسته اکبری نسبت به سایر پسته ها بالاتر می باشد. البته پسته درجه یک دامغان نیز از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

قیمت پسته اکبری لوکس اعلا توچین درجه یک

قیمت پسته اکبری لوکس

قیمت پسته اکبری لوکسبرای به دست آوردن قیمت فروش پسته اکبری لوکس در جای جای کشور باید از
کارشناسان فروش این نوع پسته مشاوره دریافت نمود. به دلیل این که پسته اکبری معروف می باشد ولی نسبت به سایر انواع پسته درشت تر می باشد قیمت آن
هم در مقایسه با پسته های ریز تر موجود در بازار پایین تر می
باشد و به دلیل اینکه همیشه نمایندگی ها و مراکز عمده فروش در بازار به
سهولت در دسترس نمی باشند لذا بهترین روش و ساده ترین روش برای دریافت قیمت
انواع پسته به صورت روزانه این است که با چند کلیک ساده به سایت های
اینترنتی موجود در فضای مجازی متصل شده و قیمت روز را دریافت نمایید که
البته خرید عمده در کاهش قیمت تاثیر بسزایی دارد.

بطور
مثال قیمت عمده پسته اکبری با کیفیت مطلوب هر کیلو در حدود 145 هزار تومان می باشد که در مقایسه با سایر پسته های موجود در بازار از قیمت بالاتری برخوردار می باشد و همچنین قیمت انواع مختلف از این پسته و سایر انواع پسته را می توان به صورت روزانه توسط بررسی در سایت های اینترنتی و فضای مجازی به صورت
روزانه مشخص نمود. البته خرید اینترنتی پسته اکبری نیز قابل انجام می باشد.

فروش عمده پسته توچین اکبری

فروش عمده پسته توچین اکبریقابل ذکر است که فروش عمده پسته توچین اکبری هم مانند برخی دیگر از انواع آن به قوت خود و با تعرفه مناسب باقی می باشد. پسته اکبری توچین با انس های متفاوتی بوده که هر کدام از این انس ها قیمتی متفاوت دارند.
این قیمت ها برای راحتی مشتریان عمده در لیست های مشخصی ارائه می شود.
پسته های لوکس پسته توچین اکبری بیشتر برای مصارف صادراتی مورد استفاده قرار می گیرند و از طرفی بازار داخل هم خواستار این محصول می باشد. شاهراه بزرگ اقتصادی فرصتی را برای معرفی خریدار ها و فروشندگان فراهم کرده است. فروش ویژه این محصول فقط در برخی از مناسبت ها امکان پذیر می باشد.

پسته دست چین اکبری یکی از لوکس ترین پسته های موجود میباشد که بیشترین سهم خود از بازار پسته آجیل و شب عید رو به خود اختصاص داده است.
دست چین کردن پسته اکبری به دلیل نوع این پسته ها با دست انجام میگیرد.
گروه پسته اسماعیلی با بیش از ۳۰ سال سابقه تولید پسته در شهر رفسنجان با مجوز رسمی خرید و فروش پسته وبه عنوان تامین کننده پسته جهت صادرات و شرکت های بسته بندی و آجیل و خشکبار فروشی ها آمادگی این را دارد که پسته رفسنجان را به قیمت باغات این شهر و با کیفیت عالی به سراسر ایران ارسال نماید. همچنین این شرکت با داشتن امکانات لازم جهت تهیه انواع پسته آجیلی، پسته درجه یک و مرغوب و فروش مغز پسته مورد نیاز آجیل فروشی ها را تامین می نماید. البته پسته احمد آقایی درجه یک از کیفیت بالایی برخوردار است.

خواص پسته رفسنجان

خواص پسته رفسنجانیکی از معروف ترین و شناخته شده ترین نوع از پسته ها در کشور ایران پسته رفسنجان می باشد که می توان آن به عنوان یکی از تجاری ترین و اقتصادی ترین نوع پسته در کشور ایران نام برد. این نوع از پسته جزء ارقام درشت و از نوع مرغوب محسوب می شود. درشتی مغز پسته و همچنین طعم بسیار خوب و قیمت مناسب آن عنوان نمود که از مزایای استفاده از این نوع پسته می باشد.
پسته رفسنجان می تواند خواص زیادی را برای بدن انسان داشته باشد:
– مصرف پسته برای جلو گیری از بیماری های قلبی و عروقی مفید است.
– پسته به خاطر وجود آهن در خود خونساز است.
– مصرف پسته برای تقویت ذهن و حافظه مفید است.
– استفاده از پسته برای درمان اسهال و اسهال خونی.
– مصرف پسته برای افزایش قوای جنسی مفید است.
– پسته برای ارامش اعصاب و روان مفید است.
– پسته برای تسکین سرفه مفید است.
– پسته باعث تقویت معده می شود.

فراورده های حاصل از پسته رفسنجان چه می باشد؟

فراورده های حاصل از پسته رفسنجان چه می باشد؟می توانیم فرآورده های حاصل از پسته رفسنجان را به شرح زیر بیان نماییم:

پسته خام و فرآوری شده
مغز پسته معمولی
مغز پسته سبز
خلال پسته
پودر پسته
پوست پسته

مغز پسته گندمی
پسته های طعم دار
و …
تمامی مواردی که در بالا ذکر گردید شامل تولیدات ایران هستند که چه برای صادرات و چه برای بازار های داخلی استفاده فراوان دارند. البته با توجه به اینکه تعداد و قدرت تولیدکنندگان این فرآورده های در مقایسه با خود انواع پسته ایران بسیار کمتر است باید توجه داشت که برای صادرات این فرآورده ها نیاز به خرید مستقیم فرآورده های پسته از تولیدکننده عمده و دست اول می باشد چراکه ارائه قیمت های رقابتی در بازار صادرات بسیار حائز اهمیت است.
در زمینه صادرات انواع پسته خصوصا پسته رفسنجان نیز بیشترین صادرات ایران به صورت فله انجام می شود و این مطلب لازم می دارد که برای افزایش ماندگاری، کاهش هزینه ها و حفظ استاندارد های بار متناسب با گمرک کشور هدف از انواع بسته بندی استاندارد پسته استفاده شود.

خرید و فروش پسته رفسنجان در کشور

خرید و فروش پسته رفسنجان در کشورپسته رفسنجان یکی از بهترین ارقام پسته در ایران است. این نوع پسته در دسته پسته‌های کشیده قرار دارد به علت درشتی، انس این پسته پایین است. در بازارهای جهانی به آن سوپر پسته هم می‌گویند. از آنجایی که این نوع پسته برای رسیدن تا مدت طولانی بر درخت می‌ماند و احتمال آلوده شدن به آفلاتکسین برای این رقم بیشتر است به همین دلیل کشورهای اروپایی که واردات پسته در آنجا بر مبنای کیفیت محور است به سختی موفق به اخذ گواهینامه استاندارد می‌شود. ولی کشورهای عربی و هند از این نوع پسته استقبال زیادی می‌کنند. لازم به ذکر است. البته مقدار زیادی از این پسته توسط سایت های اینترنتی در داخل کشور و از طریق ثبت سفارشات امکان پذیر می باشد.

فروش کیلویی پسته در ایران

فروش کیلویی پسته در ایرانبرای به دست آوردن قیمت فروش پسته کله قوچی در مناطق مختلف کشور باید از
کارشناسان فروش این نوع پسته مشاوره دریافت نمود. به دلیل این که پسته کله
قوچی معروف می باشد و کیفیت و ظاهر مناسبی دارد قیمت آن هم نسبتا بالا می
باشد و به دلیل اینکه همیشه نمایندگی ها و مراکز عمده فروش در بازار به
سهولت در دسترس نمی باشند لذا بهترین روش و ساده ترین روش برای دریافت قیمت
انواع پسته به صورت روزانه این است که با چند کلیک ساده به سایت های
اینترنتی موجود در فضای مجازی متصل شده و قیمت روز را دریافت نمایید که
البته خرید عمده در کاهش قیمت تاثیر بسزایی دارد.

یکی از محصولات غذایی که قیمت آن در این اواخر افزایش یافته است خشکبار و خصوصاً پسته است که با وجود تامین تمام نیاز بازار از تولیدات داخلی پسته، شاهد افزایش عجیب قیمت آن در بازار و فروش انواع پسته از ۱۶۰ هزار تومان تا ۲۲۰ هزار تومان هستیم. که البته می توان قیمت پسته را از اخبار پسته دریافت نمود.

یزد محصولات پسته خود را به صورت اینترنتی عرضه می دارد تا بتواند به صورت وسیع در سطح کشور فروش داشته باشد به همین دلیل قیمت پسته در بازار یزد و قیمت پسته قزوین مناسب تر است. البته شرکت پسته مهر سیرجان نیز در قسمت عمده فروشی پسته در کشور فعال می باشد.

تولید کنندگان برتر پسته رفسنجان

تولید کنندگان برتر پسته رفسنجانیکی از مهم ترین تولید کنندگان پسته در رفسنجان شركت تعاوني توليدكنندگان پسته رفسنجان (انجمن پسته رفسنجان) می باشد که تشكلي مردمي در بخش توليد وصادرات محصولات كشاورزي است كه ميتواند سرمشق ساير بخش هاي توليدي كشاورزي به شمار آيد. اين شركت در طول سي و پنج سالي كه از زمان تاسيس و بيست سالي كه از شروع فعاليتهاي عملي اش ميگذرد، با تجارب گرانبهايي كه در افزايش توليد ، ارتقاي بهره وري و كسب در آمدهاي ارزي و ريالي اندوخته ، توانسته با كسب بيش از دو ميليارد و 631 ميليون دلار درآمد ارزي ، كمك شايان توجهي به تحقق اهداف برنامه توسعه صادرات غير نفتي كشورمان به عمل آورد. البته محصولات این شرکت در اشکال مختلف و فرآوری های مختلف پسته می باشد.

تهیه پسته در سایز های مختلف

تهیه پسته در سایز های مختلفمی توان پسته را درختی عنوان نمود دو پایه که از تیره پسته سانان می باشد که از نظر مرغوبیت و کیفیت به پسته ایرانی مشهور می باشد. پسته را می توان به عنوان یکی از بارز ترین و پر اهمیت ترین محصولات کشاورزی یاد نمود که از ابعاد مختلف اقتصادی، زیست محیطی، اجتماعی و … دارای اهمیت فوق العادی ای می باشد. ارزش تولید این نوع محصول بی نظیر و گران بها حدود 10 درصد از درآمد های غیر نفتی کشور می باشد.
تولید پسته در داخل کشور در اندازه های مختلف و به درجه های مرغوبیت و کیفیت مختلفی تولید می شود که از انواع مهم پسته که در داخل کشور تولید می شود می توان به پسته اوحدی، پسته کله قوچی، پسته احمد آقایی، پسته رقم اکبری، پسته رقم عباسعلی و پسته قزوینی اشاره نمود که هر کدام دارای اندازه های مختلف و درجه کیفیت خاصی می باشند. البته باید در نظر گرفت که پیدا کردن بهترین نوع پسته برای کاشت می تواند در نهایت منجر به تولید بهترین پسته با اندازه های مناسب شود مثلا درخت پسته اکبری یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین پسته های موجود را تولید می کند.

راهنمای تشخیص پسته با کیفیت بالا

راهنمای تشخیص پسته با کیفیت بالابرای تشخیص پسته با کیفیت بالا و خندان یک‌دانه از پسته را بردارید و سعی کنید با فشار دادن دو طرف پوسته استخوانی شکاف پسته را ببندید و مغز پسته را در بین دو پوسته پنهان کنید. اگر موفق نشدید و مغز پسته همچنان به دلیل بزرگ بودن دیده شد، نتیجه می‌گیریم که این نوع پسته باکیفیت است. ولی اگر با فشار دادن دو پوسته استخوانی شکاف پسته بسته شد و مغز پسته در بین دو پوسته قرار گرفت و پنهان شد. به دلیل کوچک بودن مغز، نتیجه می‌گیریم این پسته، پسته دهان بسته بوده که به زور خندانش کردند پس از درجه کیفیت پایین برخوردار است.
به دلیل این که این نوع پسته با آب و رطوبت سر و کار داشته و با حرارت خشک شده بوی خاصی به خود می‌گیرد. سود جویان برای این که شما از کیفیت پایین آن باخبر نشوید آن را بو داده می‌کنند زیرا با استفاده از جوهر لیمو و همچنین نمک و یا بعضی طعم‌دهنده‌ ها این نقیصه را می توان ‌پوشاند.

همچنین برای خریدن هر نوع از پسته یک مشت از آن را در دست‌تان بگیرید و نزدیک گوش‌تان تکان دهید اگر صدای ترق و تروق مغز پسته‌ها زیاد بود یعنی مغز در پوسته پسته صدای زیادی ایجاد می‌کرد باید بدانید که پسته آب خندان به دست‌تان داده‌اند.

البته در برخی موارد قیمت پسته شور از قیمت پسته خام کمتر می باشد و قیمت پسته آب خندان احمد آقایی نیز در بازار مناسب است. در نهایت می توان گفت که اموزش خرید و فروش پسته نیز نیاز به تجربه و سابقه بالایی دارد.

خرید اندازه های مختلف پسته

خرید اندازه های مختلف پسته می توان گفت که پسته دارای سابقه بسیار طولانی در ایران است که در سال
82 خورشیدی می توان گفت که ایران در حدود 90 درصد پسته جهان را تامین می
کرد. از گذشته تاکنون مرغوب ترین نوع و خوشمزه ترین و بهترین
نوع (رقم) پسته در جهان را ایران تولید می گردیده است. البته پسته بادامی
هم در کشور تولید می شود.

در زمان کنونی هم در ایران و در شهر های بسیاری درخت پسته کاشت و برداشت می شود
که معروفترین شهر های ایران که در آن ها پسته کاشت می شود عبارتند از شهر رفسنجان که مرکز خرید پسته آجیل آقا نیز در این شهر مستقر می باشد. شهر دامغان، خراسان و آذربایجان غربی نیز از مراکز تولید پسته ایران هستند.

بهترین انواع پسته را می توان به ترتیب زیر نام برد:
پسته اکبری: پسته درشت، کشیده، خوشرنگ، غنی ترین و خوشمزه ترین نوع پسته است
بهترین کاربرد های پسته اکبری: در مناسبت های مجلسی، مراسم های لوکس و پر زرق و برق.
نکته ای که قابل توجه این است که به دلیل گران قیمت بودن پسته اکبری، کارکرد زیادی در مصرف خانگی برای خانواده های متوسط ندارد.
پسته کله قوچی: پسته درشت، گرد، دومین رده خوشمزگی (و یا شاید طبق سلیقه خوشمزه ترین) نوع پسته است.
بهترین
کاربرد های پسته کله قوچی: در مهمانی خانوادگی و نسبتا لوکس (باب مزاج
کشور های اروپایی)، مناسب برای پذیرایی برای رستوران هایی که به دنبال یک
پسته لوکس برا پذیرایی از مشتریان خود میگردند.
پسته فندقی: پسته کوچک (ریز)، گرد، از لحاظ خوشمزگی میان رده.
بهترین
کاربرد های پسته فندقی: به دلیل ارزان قیمت بودن این نوع پسته، مناسب برای
مصارف شخصی و کسانی که تنها دنبال خواص دارویی پسته مانند خون ساز بودن آن
هستند می باشد.

تهیه پسته رفسنجان زیر قیمت بازار در کشور

تهیه پسته رفسنجان زیر قیمت بازار در کشوردر برخی موارد برخی شرکت های عمده فروش پسته در کشور جهت رقابت با سایر
رقبا و همچنین به دست آوردن مشتریان جدید تر اقدام به فروش و توزیع پسته
زیر قیمت بازار در کشور می نمایند و یا اعلام می کنند که در صورت خرید
اینترنتی و بصورت عمده خریداران می توانند از قیمت های شامل تخفیف برخوردار
گردند.البته سایت فروشگاهی پسته نیز قیمت های مناسبی را ثبت می کند.

کشور های وارد کننده پسته رفسنجان

کشور های وارد کننده پسته رفسنجانصادرات انواع پسته رفسنجان به دلیل اهمیت آن در ارز آوری بالای آن همواره مورد توجه سرمایه گذاران بوده است و نکته مهم تر این است که همواره این محصول مشتریان خاص خود را در کشور های مختلف اروپایی، آسیایی و آمریکایی دارا می باشد. کشور هایی که مقصد صادرات محصول پسته رفسنجان می باشند را می توان به شرح زیر بیان نمود:

کشورهای اروپایی، ترکیه، گرجستان، عراق، چین، قطر، امارات متحده عربی و روسیه از جمله مهم ترین مواردی است که خریدار پسته از ایران هستند.

راهنمای تهیه پسته درجه یک

راهنمای تهیه پسته درجه یکپسته خوب خريدن قلق‌هاي خاصي دارد كه مهم‌ترينش همان پسته خام است. اگر پسته خام بماند بوي كهنگي و شكل آن جلب‌توجه مي‌كند بنابراين همه پسته‌هاي خام با كيفيت واقعي به خريدار عرضه مي‌شوند براي همين اگر پول خوبي مي‌دهيد بهتر است پسته خام بخريد چون پسته خام با كيفيت برداشت همان سال است. اما اگر به هر دليلي به خريدن پسته خام علاقه نداريد بايد به دنبال شنيدن صداي پسته باشيد. پسته‌هايي هم هستند كه ظاهر خوبي دارند و حتي طعم‌شان به دليل بو دادن و آغشته شدن به نمك خوب است اما ممكن است اين پسته‌ها پسته قرصي باشند. پسته‌هاي قرصي پسته‌هايي هستند كه به دليل جلوگيري از كرم خوردگي و فساد در كيسه‌ها ريخته شده و بعد در معرض دو قرصي قرار مي‌گيرند كه اول لاي نايلون پيچيده شده‌اند و بعد هم لاي روزنامه قرار گرفته‌اند و آخر سر اين بسته‌ها را ميان كيسه‌هاي پسته در بسته مي‌گذارند.

البته باید این را بدانید که شناسایی پسته ی مرغوب حتی برای بازرگانان خشکبار هم کاری مشکل می باشد.
پس فقط به واسطه ی اطلاع زیاد نیز نمی توانید کیفیت مرغوب را از خوب تشخیص دهید.
همچنین بهتر است که پسته را سر باز و خام تهیه کنید و یا اقدام به خرید پسته با پوست نمایید. برای اینکه طعم و رنگ و شکل آن ها عوض نشده و با یک امتحان ساده می توانید کیفیت آن را تشخیص دهید.

فروشندگان پسته رفسجان در کشور

فروشندگان پسته رفسجان در کشورتولید کنندگان و فروشندگان مهمی در رفسنجان در قسمت فروش پسته فعالیت می کنند می توان فروشندگان زیر را معرفی نمود:

تولیدی پسته اسماعیلی، اتحادیه تولید کنندگان پسته رفسنجان، شرکت آریا پارت رفسنجان سپهر

البته امروزه خرید اینترنتی پسته ارزان توسط سایت های اینترنتی انجام بگیرد.

مطلب پیشنهادی

کارخانه بسته بندی پسته اکبری درجه یک

کارخانه بسته بندی پسته کرمان درجه یک دارای کیفیت مناسب می باشد که شرکت صادرات پسته خندان کرمان یکی از نمونه های پسته خود را در بسته بندی های زیبا به بازارهای جه

دیدگاهتان را بنویسید