پسته داریس
خانه / پسته اکبری خندان / پسته اکبری خندان دامغان به قیمت روز

پسته اکبری خندان دامغان به قیمت روز

پسته اکبری خندان در شهرستان های دامغان، رفسنجان و یزد بیشترین میزان تولید را نسبت به سایر ارقام مانند پسته بادامی و فندوقی به خودد اختصاص داده است.

این نوع پسته از محبوب ترین انواع پسته ایرانی به شمار می رود و و اغلب برای مصارف آجیلی در داخل کشور انتخاب می شود چرا که قیمت خرید و فروش بالایی دارد و نمونه های خندان و دستچین آن جزو پسته های لوکس هستند. همین مساله ی قیمت موجب شده تا امکان مانور بر روی صادرات آن ها کم باشد و به جز چند کشور حاشیه ی خلیج فارس کمتر کسی پسته اکبری درجه یک را جهت صادرات انتخاب نماید.

فروش پسته اکبری خندان در تهران

تهران از بزرگترین شهر های مصرف کننده ی انواع پسته و آجیل در ایران به شمار می رود و هر ساله حجم قابل توجهی از این محصولات از سراسر کشور به تهران ارسال شده و از آن جا در بازار های داخلی توزیع می گردد.

پسته اکبری خندان در دو نوع شور و خام در انس های مختلف در بازار عرضه می گردد تا متقاضیان بتوانند بسته به وسع مالی و سلیقه ی خود نسبت به خرید اقدام کنند. درشت ترین انس پسته اکبری 18-20 و ریز ترین آن 24-26 است.

قیمت ارزان پسته اکبری

با وجود ای که پسته اکبری گرانترین نمونه پسته ایران است اما گاها در برخی از مراکز شاهد عرضه ی آن با قیمت های بسیار پایین هستیم دلیل این امر چیست؟

همیشه در هنگام برداشت پسته اکبری مقداری پسته اکبری دهان بسته نیز به دست می آید که در حالت عادی نمی تواند برای مصررف آجیلی مورد استفاده قرار گیرد اما امروزه با بکار گیری روشی موسوم به اب خندان اقدام به تولید پسته آب خندان می نمایند.

پسته اکبری آب خندان نسبت به پسته طبیعی خندان قیمت پایین تری دارد و چوون از نظر شکل ظاهری به پسته طبیعی   خندان خیلی شبیه است پس از شور شدن می تواند وارد بازار آجیل شود. به طوری که حتی افراد غیر متخصص امکان تشخیص این دو از هم را نیز نداشته باشند. لذا همواره توصیه ی ما بر این است که جهت خرید اینترنتی پسته اکبری خندان حتما به سایت ها و فروشگاه های معتبر مراجعه فرمایید.

پسته اکبری ارزان

مطلب پیشنهادی

پسته اکبری دامغان عرضه مستقیم

پسته اکبری دامغان عرضه مستقیم

پسته اکبری دامغان اگر عرضه مستقیم گردد، یعنی با کمترین واسطه از شرکت های بازرگانی …

دیدگاهتان را بنویسید