پسته داریس
خانه / مغز پسته اکبری / قیمت مغز پسته اکبری مرغوب انار

قیمت مغز پسته اکبری مرغوب انار

قیمت مغز پسته اکبری شهر انار استان کرمان به نمونه دیگر شهر کمی بالاتر بوده و دلیل آنهم کیفیت و زیبایی مغز پسته این شهر می باشد.

قیمت مغز پسته اکبری در مرحله اول به دو نوع شکستنی و آب شور تقسیم بندی می شود، که نوع شکستنی از نوع آب شور بیشتر است.

مغز پسته آب شور و یا جمع کردنی به مغزی گفته می شود که در حین فرآوری پسته به آن آب رسیده و سپس از پسته ها جدا می گردد، که به آن مغز پسته آب شور و یا جمع کردنی می گویند، این نمونه از مغز در خیلی از موارد کاربرد دارد، اما در تنها جایی که کمتر می شود از آن بهره برد، در آجیل است، زیرا احتیاج به شور کردن دارد.

مغز پسته اکبری شهر انار کیفیت بسیار بالایی دارد، که حتی خود پسته این شهر نیز زبان زد عام و خاص می باشد و در تولید انواع آجیل از آن بهره می برند، و خیلی از مشتریان با توجه کیفیت برداشتی پسته و مغز پسته انار بدنبال تهیه آن می باشند.

قیمت مغز پسته اکبری

 

قیمت مغز پسته اکبری بسته بندی شده صادراتی

قیمت مغز پسته اکبری بسته بندی شده علاوه بر قیمت خود پسته به نوع بسته بندی هم وابسته است و در بسته بندی صادراتی آن اکثرا از دو نوع بسته بندی کارتن وکیوم و مارتن پلاستیک استفاده می کنند، که هزینه کمی در هر کیلو به قیمت مغز پسته افزوده می گردد.

کشور قطر، امارات، عراق و کویت از مشتریان دائم مغز پسته اکبری صادراتی و مغز پسته احمد آقایی هستند و معمولا هم هر دو نوع آن یعنی شکستنی و آب شور هم به این کشور ارسال می گردد.

به قدری تنوع پسته اکبری ایرانی و همچنین مغز پسته و دیگر فرآورده های آن بالاست، که با یک روند خوب تجاری می توان تمامی بازار های این محصول را انخصاری در اختیار ایران نگه داشت.

منبع: بازار انواع مغز پسته

مطلب پیشنهادی

خریدار مغز پسته اکبری درجه یک

پسته اکبری یکی از انواع پسته های پر طرفدار و درجه یک در ایران است مبدا این پسته های درشت و مرغوب انار سیر جان، فیض آباد خراسان و رفسنجان می باشد. پسته اکبری درج

دیدگاهتان را بنویسید