پسته داریس
خانه / پسته اکبری دستچین / پسته اکبری دستچین با فروش مستقیم

پسته اکبری دستچین با فروش مستقیم

پسته اکبری دستچین شده با توجه به اینکه با نیروی انسانی به وجود میاد بهتر است، با فروش مستقیم عرضه شود، زیرا بهای آن بسیار بالاتر از نمونه خام و معمولی آن می باشد.

برای اینکه بتوان بهتر متوجه شد اول یک تعریف مختصر و مفید از پسته اکبری دستچین شده ارائه داد که باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  1. صفر بودن درصد دهان بسته
  2. صفر بودن درصد پسته دهان چفت
  3. صفر بودن درصد یک طرف چاک
  4. یک سایز بودن تمامی پسته ها

که با توجه به اینکه تمامی مراحل بالا به غیر از مرحله چهارم توسط دست و نیروی انسانی انجام می شود، یک درصد برای خطای انسانی برای آن قائل شد و بعد از آن است که پسته دستچین شده به وجود می آید.

فروش پسته دستچین شده در شهرهای بزرگی همچون تهران و تبریز بسیار بالا بوده و عمده تولیدات پسته اکبری دستچین شده و همچنین پسته کله قوچی دستچین شده به این دو شهر ارسال می شود.

 

پسته اکبری دستچین انار

در میان شهر های تولید کننده پسته اکبری در ایران، پسته اکبری انار زبان زد است، زیرا ویژگی های ظاهری و درشتی فوق العاده و بین نظیری دارد و حتی گاهی مشاهده شده که پسته اکبری معمولی این شهرستان که به آن پسته روی پای خود نیز اطلاق می شود، بالغ بر بیش از 80 درصد آن دستچین شده است که این یک پسته بین نظیر تلقی می شود.

پسته اکبری دستچین شده انا که انس 18 دانه نیز باشد، را می توان گران قیمت ترین پسته خندان موجود در بازار دانست، که اغلب برای آجیل فروشی های لوکسی مانند تواضع ارسال می شود.

پسته ایرانی این خصوصیات را دارد که در دنیا بین نظیر شده و بهتر است، که انواع پسته های صادراتی نیز شامل پسته فندقی و پسته احمد آقایی هم با این درجه از کیفیت در بازار های خارجی پخش شود.

پسته اکبری خندان

مطلب پیشنهادی

پسته اکبری دستچین

پارامتر های فروش عمده پسته اکبری دستچین کرمان

پارامتر های فروش عمده پسته اکبری دستچین کرمان به همراه نحوه ارسال آن را باید …

دیدگاهتان را بنویسید