پسته داریس
خانه / پسته اکبری سیرجان / قیمت پسته اکبری سیرجان در بازار

قیمت پسته اکبری سیرجان در بازار

پسته اکبری تولید شده در سیرجان از چه میزان کیفیتی برخودار است؟ به نسبت کیفیت محصول قیمت پسته سیرجان در بازار به چه صورتی می باشد؟
پسته از محصولاتی است که در ایران می تواند با کیفیت بسیار بالایی پرورش داده شود و پسته برداشت شده از باغ های ایران قابل رقابت با پسته در نقاط مختلف جهان می باشد.
به همین خاطر پسته ایرانی آوازه نقاط مختلف جهان است و از نظر اقتصادی می توان سود خوبی از صادرات این محصول به دست آورد.

پسته سیرجان

تولید پسته اکبری در سیرجان

به خاطر صادراتی بودن این محصول و داشتن میزان فروش بالا، در دهه های اخیر درخت پسته به صورت چشم گیری در مناطق مختلف ایران کاشته شد و باغ های رقم های مختلف پسته به وجود آمد.
از این میان سیرجان یکی از مناطقی می باشد که علاوه بر خاک، آب و هوای مناسبی برای پرورش پسته دارد. پسته برداشت شده از این منطقه کیفیت خوبی برای فروش داخلی و جهانی دارد.
پسته اکبری سیرجان

قیمت پسته اکبری سیرجان

همانطور که گفته شد پسته اکبری سیرجان از پسته های مرغوب می باشد و قیمت تعیین شده در بازار برای این محصول، متناسب با کیفیت آن است که می توان با واسطه اندک از طریق فروش اینترنتی پسته سیرجان را خریداری کرد و به راحتی از این طریق به پسته اکبری مرغوب با قیمت مناسب دسترسی پیدا کرد.
در فروشگاه مجازی این امکان برای خریدارن وجود دارد که رقم و کیفیت پسته خریداری را تعیین کنند و طبق سفارش خود، پسته را تحویل بگیرند.
این فروشگاه مشتری را با قیمت ها و کیفیت های مختلفی مواجه می کند تا مشتری بتواند متناسب با نیاز خود به خرید پسته ایرانی بپردازد.
منبع: بازار پسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پسته اکبری صادراتی

بهترین انس صادراتی پسته اکبری سیرجان کدام است؟

کذام انس پسته اکبری صادراتی مورد توجه تاجران خارجی قرار گرفته تا بازار هدف بر …

پاسخی بگذارید