پسته داریس
خانه / پسته اکبری رفسنجان / عرضه مستقیم پسته اکبری رفسنجان

عرضه مستقیم پسته اکبری رفسنجان

عرضه مستقیم پسته اکبری شهر رفسنجان برای بنک داران و عمده فروش خشکبار در دیگر نقاط کشور می تواند یک برگ برنده باشد، که پسته خود را با کمترین میزان نرخ تهیه نمایند.

عرضه مستقیم پسته اکبری از شهر رفسنجان در نرخ نهایی پسته اثر مستقیم می گذارد و خیلی از بنک داران شهر های مختلف کشور می خواهند که پسته اکبری را به این صورت از شهر رفسنجان تهیه نمایند.

پسته اکبری به دلیل اینکه یک پسته کاملا لوکس و آجیلی می باشد بیشتر در بازار داخل از آن بهره می برند تا صادرات و هنچنین قیمت پسته اکبری هم به مراتب گران تر از پسته های صادراتی نیز می باشد.

بهترین نوع پسته اکبری در استان کرمان شهر رفسنجان و شه انار برداشت می شود و به همن دلیل مقصد خیلی از عمده فروشان کشور برای تهیه انواع پسته و به خصوص پسته اکبری به این شهر ها می باشد.

 

عرضه مستقیم پسته رفسنجان

علاوه بر پسته اکبری دیگر ارقام پسته نیز در رفسنجان تولید می شود و این روش هم که به آن روش عرضه مستقیم پسته می گویند، هم برای دیگر ارقام پسته نیز قابل ارائه است.

بهترین پسته احمد آقایی در کنار پسته کله قوچی و فندقی به همراه پسته اکبری در شهر رفسنجان تولید می شود و برای اینکه قیمت مناسب ترین این ارقام را تهیه کنند مراجعه به این شهر بهترین گزینه است.

این نکته نباید فراموش شود که همیشه عرضه مستقیم پسته بدان معنا نیست که آن از کشاورز تهیه کنند، زیرا هستند شرکت های که پسته تولیدی خود را به همراه دیگر پسته کشاورزان این منطقه با قیمت مناسبی به فروش می رسانند.

این مباحث علاوه بر ارقام مختلف پسته برای انواع مغز پسته و خلال پسته هم کاملا صادق بوده و می توان این فرآورده ها را به این منوال تهیه نمود.

عرضه مستقیم پسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پسته اکبری رفسنجان به صورت عمده

پسته از خانواده خشکبار است که در ایران به وفور تولید می شود و استفاده از آن قدمتی پیشینه دارد. این مغز با ارزش غذایی فراوانی که دارد مورد توجه بیشتر مصرف کنندگا

پاسخی بگذارید