پسته داریس
خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات پسته اکبری ایران در نقاط مختلف

صادرات پسته اکبری ایران در نقاط مختلف

برای اینکه بتوان میزان صادرات پسته اکبری را در نقاط مختلف جهان بالا برد، از چه راهی می توان استفاده کرد که سود آور بوده و هزینه زیادی را به همراه نداشته باشد؟
صادرات یکی از معقوله های مهم برای هر محصولی می باشد که برای رشد این امر هزینه های زیادی صرف می شد. اما امروزه با استفاده از روش های جدید و نوین این امکان به وجود آمده است تا با صرف حداقل هزینه بتوان در امر صاردات رشد کرد و پسته تولیدی خود را به جهان معرفی کرد و به فروش رساند.
همانطور که می دانید هر چقدر که میزان تبلیغ بالا باشد به تبع افراد بییشتری با این محصول آشنا می شوند و مشتری های بیشتری جذب می شود بنابراین باید وسعت تبلیغاتی داشت.
برای میسر شدن این امر، در حال حاضر می توان از ظرفیت فضای مجازی و سایت های اینترنتی استفاده کرد که به راحتی همگان به آن دسترسی دارند و می توانند با این مرکز ارتباط برقرار کنند.

صادرات پسته اکبری

صادرات اینترنتی پسته

در چند سال اخیر با شروع فعالیت پسته در سایت مجازی، توانسته است میزان صادرات خود را به راحتی افزایش دهد و محصولات تولیدی این کشور به نقاط مختلف جهان عرضه شوند.
این روش صادرات پسته، سود آور می باشد و با صرف حداقل زمان و هزینه می تواند بیشترین سود آوری را داشته باشد.
پسته اکبریایران یکی از ارقامی می باشد که در حال حاضر برای صادرات پرورش داده می شود و تلاش در رشد تولید این رقم از پسته در باغ های این محصول می شود.
برای اطلاع از نحوه معاملات و خرید و فروش های داخلی و خارجی پسته می توان با تأمین کنندگان و مشاوران این محصول در سایت فروش پسته ایران ارتباط برقرار کرد تا اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند.
منبع: بازار پسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید پسته اکبری 96

هر سال پسته با توجه به چه معیار هایی تعیین قیمت می شود؟ برای خرید …

پاسخی بگذارید