پسته داریس
خانه / پسته احمد آقایی / صادرات بهترین پسته احمد آقایی ایران به کشور های همسایه

صادرات بهترین پسته احمد آقایی ایران به کشور های همسایه

پسته میوه ای ترد و خوشمزه و در عین حال پرخاصیت است که در سفره های ایرانی جایگاه بالایی دارد.‌ این محصول در نمونه های مختلفی تولید می شود و پسته ی احمد آقایی بهترین و کم نظیر ترین این محصولات است. این پسته مغزی درشت دارد که درون پوسته ای سخت چون مروارید پنهان شده است. خشکبار ایران به دلیل کیفیت و عطر و طعم بی نظیری که دارند در دنیا حرف اول را می زنند. این محصول نیز حاوی مقادیر زیادی املاح معدنی و ویتامین است که تا حد زیادی بدن را تقویت کرده و کم خونی را درمان می کند. صادرات بهترین پسته احمد آقایی ایران به کشورهای زیادی انجام می شود که سودآوری بالایی دارد.صادرات بهترین پسته احمد آقایی ایران به کشور های همسایه

شرکت صادر کننده پسته احمد آقایی در تهران

شرکت صادر کننده پسته احمد آقایی  در تهراناین پسته صادراتی احمد آقایی که تاریخچه ای بسیار دیرینه دارد، رفته رفته بین کشور ها محبوب شده است. به دلیل قیمت مناسب پسته بادامی سفید ایرانی و همچنین کیفیت فوق العاده بالای این محصول، امروزه ایران یکی از صادرکننده های بزرگ انواع پسته در جهان محسوب می شود. آجیل و خشکبار جزو بخشی از صادرات موفق کشور عزیزمان ایران است و محصولات ایرانی مرغوب بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. 

به دلیل رقابتی بودن بازار پسته در داخل و خارج از ایران، شرکت های بازرگانی زیادی در سراسر ایران اقدام به تهیه این محصولات کرده اند، تا بتوانند علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، آن را برای صادرات به کشورهای دیگر نیز مهیا کنند. این امر با درآمد ارزی که به همراه دارد به اقتصاد کشور کمک زیادی می کند و زمینه اشتغالزایی را فراهم کرده است.

کشور های وارد کننده پسته احمد آقایی

کشور های وارد کننده پسته احمد آقایی از میان مشخصات ارقام پسته نمونه احمد آقایی به دلیل کیفیت بالا حرف اول را می زند و مشخصه ها و ویژگی های برتری دارد همین امر باعث شده تا کشورهای زیادی خریدار این محصول باشند. آنها سعی میکنند با خرید پسته ایران که بی نظیر است نیاز مصرف کنندگان خود را تامین کنند.‌

کشورهای حاشیه خلیج فارس و برخی کشورهای اروپایی بزرگترین خریداران عمده این خشکبار مرغوب ایرانی هستند آنها با واردات نیاز بازارها را برطرف می سازند. شرکت های بازرگانی در این زمینه نقش اساسی دارند و محصول را به بازارهای خارجی تزریق می کنند. بالا رفتن حجم فروش زمینه تولید بیشتر محصول را برای تولیدی فراهم می کند.

بازار خرید و فروش پسته احمد آقایی صادراتی

بازار خرید و فروش پسته احمد آقایی صادراتیپسته احمد آقایی خوشمزه ترین نوع پسته است که در بازارها به وفور خرید و فروش می شود. این نمونه بهترین و پر فروش ترین نوع پسته است که در بازارهای داخلی و خارجی بیشترین فروش را دارد. برخی از شرکت ها به خاطر ارائه بهترین پسته کله قوچی توانسته جزء برترین ها در میان رقبای داخلی و خارجی باشند. 

در این مراکز معاملات به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود و بسیاری از مشتریان در دنیای پر مشغله امروز تمایل دارند تمام مراحل خرید و فروش خشکبار را  بصورت اینترنتی انجام دهند. فروش اینترنتی پسته مزایای بسیاری دارد؛ در فروش اینترنتی  به دلیل حذف واسطه ها، خرید و فروش بسیار آسان تر و قیمت تمام شده، بسیار پایین‌تر به خریداران عرضه می‌شود.

میزان صادرات پسته احمد آقایی در سال 97

میزان صادرات پسته احمد آقایی در سال 97 استفاده زیاد مصرف کنندگان و بالا رفتن سطح تقاضا در بازارهای داخلی و خارجی باعث شده تا با تولید انبوه میزان صادرات در سال ۹۷ نسبت به سال های قبل افزایش زیادی پیدا کند. کیفیت بالا و قیمت مناسب رقابت را برای خرید تشدید کرده و باعث شده تا هر سال بر میزان صادرات افزوده شود. 

به دلیل رقابتی بودن بازار لوله در داخل و خارج از ایران، تولید کنندگان زیادی در سراسر ایران اقدام به تولید این محصولات کرده اند. تا بتوانند با علاوه بر تامین نیاز بازار آن را برای صادرات به کشورهای دیگر مهیا کنند. این امر با درامد ارزی که به همراه دارد به اقتصاد کشور کمک زیادی می کند و زمینه اشتغالزایی را فراهم می کند.

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت خرید پسته احمد آقایی مرغوب در بازار

پسته یکی از مغز ها و آجیل های پر طرفدار در ایران است که از چند دهه ی اخیر در بسیاری از کشورها اروپایی و آمریکایی هم شهرت بسیاری یافته و طرفداران فراوانی پیدا کر

دیدگاهتان را بنویسید