پسته داریس
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید پسته اکبری خندان ایرانی

خرید پسته اکبری خندان ایرانی

برای خرید عمده و خورده پسته اکبری خندان ایرانی به صورت بسته بندی شده و فله ای به چه صورتی می توان اقدام کرد تا با قیمت مناسبی بتوان به تهیه پسته پرداخت؟
پسته رقم اکبری ایرانی در سطح جهان از محبوبیت خاصی برخودار است زیرا دارای طعم منحصر به فردی می باشد و بر خلاف بسیاری از پسته مناطق مختلف جهان، برای حرارت دیدن و طعم دهندگی قابلیت دارد.
پسته اکبری جز پنج رقم شناخته شده در جهان می باشد که به فروش رسانده می شود. این رقم در بسیاری از شهر های ایران مانند؛ کرمان، مشهد، سیرجان کاشته می شود.
به خاطر همین مسئله روش های مختلفی برای فروش پسته های شناخته شده جهانی من جمله پسته اکبریمشخص شده است تا بتوان پسته را در ایران و جهان به راحتی عرضه داشت.

پسته اکبری خندان

فروش آنلاین پسته اکبری

یکی از روش های پر فروش در دنیای امروز، استفاده از ظرفیت اینترنتی می باشد که به عرضه انواع پسته ایرانی در سطح داخل و خارج از کشور پرداخته است.
پسته اکبری مانند بقیه ارقام ایرانی به شکل ها مختلفی برای مشتری عرضه می شود که با توجه به کیفیت و نوع فروش از همدیگر متفاوت هستند.
برای اینکه بتوان در عرصه ای موفق عمل کرد باید صداقت در فروش را رکن اول قرار داد و جهت تحقق این امر در عرصه فروش پسته نیاز به تقسیم بندی انواع پسته می باشد.
در مرحله نخست پسته اکبری باید کیفیت بندی شود و در سه دسته کلی تقسیم بندی صورت بگیرد که می توان این گونه بیان کرد:
• خندان
• نیمه باز
• بسته
پس از این مرحله پسته برای انواع بسته بندی و تعیین وزن فروش ارجاع داده می شود که البته ممکن است فروش به صورت فله ای و بدن بسته بندی باشد.
تعیین خرید پسته بسته بندی شده و یا فله ای به عهده مشتری است تا هر کدام را که برای تهیه پسته مناسب تر می داند، انتخاب کند.
در خرید از این مرکز مشتری با قیمت مناسبتی برای خرید پسته اکبری مواجه می شود زیرا واسطه فروش به حداقل ممکن رسیده است.
منبع: بازار پسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131912009
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryspistachio@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پسته اکبری درجه یک

پسته اکبری درجه یک جزء محصولاتی است که با اینکه قیمت به نسبت بالایی دارد، …

پاسخی بگذارید