پسته داریس
خانه / پسته / خریداران بزرگ بهترین پسته ایران

خریداران بزرگ بهترین پسته ایران

مغزیجات از مهمترین دانه های خوراکی هستند که تولید آن ها در برخی شهرهای کشور نتیجه و بازدهی بهتری دارد. در این میان پسته اکبری درجه یک به عنوان بهترین نمونه بیشتر در رفسنجان برداشت و به بازارهای داخلی و خارجی صادر می شود. این نمونه بسیار درشت بوده و درصد خندانی بالایی دارد. از این دانه به روش های مختلفی مانند پودر و خلال و با مخلوط با آجیل استفاده می شود. در صنعت شیرینی و کیک پزی به وفور یافت می شود. خواص خوراکی و درمانی بالایی دارد به طوری که با دارا بودن آهن به درمان کم خونی کمک می کند. کشورهای خارجی با خرید بهترین پسته ایران زمینه تجارتی پر سود را فراهم می کنند. 

خریداران بزرگ بهترین پسته ایران

بهترین پسته موجود در رفسنجان

بهترین پسته موجود در رفسنجان پسته خندان رفسنجان بهترین نمونه در بازار است که بسیار درشت بوده و پوسته ای سفید و مغزی سبز و بزرگ دارد. شرایط اقلیمی این منطقه باعث شدا تا هر ساله اراضی زیادی به زیر کشت این محصول برود تا بتواند با تولید انبوه بر حجم صادرات که درآمد بیشتری دارد اضافه کند. در واقع این شهر یکی از بزرگترین قطب های تولید در کشور است.

محصولاتی که در این شهر برداشت می شود بالاترین درجه کیفی را دارند و با قیمتی مناسب به بازار عرضه می شوند به همین دلیل در بازارهای داخلی و خارجی بیشترین طرفدار را دارند. مشخصه ها و مزیت های فراوان این نمونه باعث برتری آن نسبت به محصولات مشابه خارجی شده است و فروش آن را افزایش می دهد. 

تولید پسته اکبری صادراتی

تولید پسته اکبری صادراتی تولید پسته اکبری صادراتی در رفسنجان و برخی شهرهای دیگر باعث شده تا طی سال های اخیر میزان صادرات به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. استفاده زیاد مردم از این مغزیجات مقوی و بالا رفتن سطح تقاضا در بازارهای داخلی و خارجی خود زمینه تولید بیشتر را توسط تولید کننده فراهم می کند که باعث توسعه بیشتر کار او می شود.

تولید این محصولات مرغوب و درجه یک باعث شده تا ایران اولین و برترین قطب های تولید و صادرات در جهان باشد که توانسته با تولید محصولات با کیفیت و ارزان قیمت به خوبی بازارهای خارجی را در دست بگیرد و با فروش بیشتر سطح تولیدات خود را هم افزایش دهد. این امر به پیشرفت تولیدی کمک می کند. 

انواع پسته و ارقام مختلف آن در ایران و جهان

انواع پسته و ارقام مختلف آن در ایران و جهاندر میان انواع پسته صادراتی موجود در بازارهای ایران و جهان نمونه اکبری مشخصه های بارزی دارد که باعث تمایز آن می شود. اما به طور کلی این خشکبار از نظر شکل ظاهری به دو دسته گرد و دراز تقسیم بندی می شوند. از نمونه های دیگر آن می توان به:

  • کله قوچی که بکی از مهمترین ارقام تجاری است و اغلب در شهر کرمان برداشت می شود‌
  • احمد آقایی یکی دیگر از نمونه های معروف و پر فروش است که بادامی شکل بوده و مغزی درشت دارد که بیشتر در رفسنجان تولید و به بازار عرضه می شود. 
  • اوحدی یا فندقی که شکلی گرد دارد که یکی از متداولترین ارقام تجاری به شمار می رود و فروش بالایی دارد. 

خرید پسته صادراتی اعلا با قیمتی مناسب

خرید پسته صادراتی اعلا با قیمتی مناسب خرید پسته خندان صادراتی با کیفیت اعلا و قیمت مناسب بهترین گزینه برای مشتری است چون محصولی مرغوب را با کمترین هزینه تهیه کرده است. در امر خرید مراکز متععدی نقش دارند که برخی چون نمایندگی ها و عمده فروشان محصول را به صورت عمده و برخی دیگر مانند فروشگاه های زنجیره ای کوچک و بزرگ به صورت دسته بندی شده به بازار عرضه می کنند.

خریدار پسته ممتاز ایرانی می تواند به روش های مختلفی که تولیدی و فروشندگان پیش روی او قرار می دهند محصول را تهیه کند. خرید های اینترنتی از مزیت تخفیف برخوردار می باشد و بسیاری از هزینه های حمل و نقل را تا حد زیادی کاهش می دهد و در زمان نیز صرفه جویی می کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین صدیقی (شرکت ماهان مهر داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120823093
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات ویژه بهترین انواع پسته ایران

مغزیجات از جمله مواد پروتئینی مهم در زندگی ما انسان ها هستند که با وجود ویتامین ها و مواد معدنی فراوان در آن ها بسیاری از کمبود های بدن جبران می شود. این محصولا

پاسخی بگذارید